Розквітівська громада
Одеська область, Березівський район

Березівська філія Одеського обласного центру зайнятості

навчання за ваучерами, суспільно корисні роботи, грантові програми

26.01.2024 в.о.директора Березівської філії Одеського ОЦЗ Ірина Соловйова прийняла участь в селекторній нараді за участю голови Березівської РВА, голів ТГ району, начальників управлінь освіти ТГ. Розглядалися питання: навчання за ваучерами, суспільно корисні роботи, грантові програми. По ваучерам відділам освіти запропоновано провести роботу щодо залучення працівників їдалень шкільних та дошкільних закладів освіти до програми навчання за ваучерами по програмі харчування по Клопотенку. Поінформовано хто має право отримати ваучер. Також було озвучено питання суспільно корисних робіт та питання щодо отримання грантів в т.ч. для УБД. На сьогодня в Березівському районі прийняли участь та отримали кошти в 24 особи, переважно це м.Березівка.

10:05:26 31.01.2024

#працевлаштування #внутрішньопереміщені#учасникбойовихдій

#працевлаштування #внутрішньопереміщені#учасникбойовихдій 12 січня 2024 року відбулася нарада за участю голови Березівської районної військової адміністрації Лабуша В., начальника Березівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Панова О., в.о. директора Березівської філії Одеського обласного центру зайнятості Соловйової І. та голів громад. Серед інших питань були обговорені організація та проведення суспільно корисних робіт, навчання за ваучерами, навчання учасників бойових дій, отримання грантів тощо. По кожному питанню присутніх детально поінформувала в.о. директора Березівської філії Одеського обласного центру зайнятості Ірина Соловйова. Так, з метою проведення суспільно корисних робіт, обговорювалося питання щодо їх організації, визначалися види робіт згідно переліку. І. Соловйова звернула увагу, що на сьогодні суспільно корисні роботи можуть виконувати безробітні особи, та до них можуть долучитися і внутрішньо переміщенні особи, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості. Зазначила, що з 2024 року заробітна плата за виконану роботу складає від 7100 грн до 10650 грн. Також під час зустрічі обговорювалося питання з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідність внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. В.о. директора філії звернула увагу присутніх на навчання по ваучерам та зазначила категорію осіб, які можуть приймати участь у цій програмі. Було обговорено питання щодо грантових програм, в т.ч. для учасників бойових дій та членів їх родин, надання компенсаційних виплат роботодавцям за створення робочих місць та працевлаштування певних категорій безробітних. Соловйова І. зазначила, що однією з активних програм є працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, які можуть бути працевлаштовані на строковий трудовий договір та за яких роботодавцю протягом трьох місяців будуть відшкодовані кошти в розмірі мінімальної заробітної плати, а якщо внутрішньо переміщена особа має інвалідність, то відшкодування триватимуть 6 місяців. Актуальним є питання щодо надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю І та ІІ груп згідно постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2023. № 893. З таким же порядком денним цього дня працювали відділи Березівської філії Одеського обласного центру зайнятості в своїх громадах.

09:30:17 16.01.2024